Перейти до основного вмісту

Доброго дня, дякуємо Вам, що поцікавились навчанням на наших курсах. Для того, щоб зареєструватись на навчання, потрібно виконати наступні кроки:

1. РЕЄСТРАЦІЯ.

Заповнити анкету, вказавши Ваші вподобання до обраного курсу за посиланням:РЕЄСТРАЦІЯ

2. ТЕСТУВАННЯ.

Ми надсилаємо посилання на безкоштовний тест для визначення рівня володіння Вами іноземною мовою. Тест виконується онлайн на персональному комп’ютері або смартфоні. Увага! Тест містить завдання з аудіювання, тож вам знадобляться навушники або аудіо колонки для відтворення звуку.

3. КОНТРАКТ.

Як тільки остаточно вирішили Ваші вподобання та рівень володіння іноземною мовою, ми надсилаємо Вам контракт, де вказуються Ваші та наші дані, сума до сплати та строки навчання. Будь ласка, ознайомтесь з контрактом та заповніть його згідно зразка (ми надсилаємо його разом з контрактом) у ДВОХ ЕКЗЕМПЛЯРАХ. Як тільки Ви його заповнили, будь ласка, надішліть його звичайною поштою за адресою:

03056   місто Київ,

вулиця Політехнічна, 14-б,

навчальний корпус №14

Відділ курсової підготовки

Як тільки ми отримуємо заповнений Вами контракт, ми ставимо підписи директора інституту, начальника відділу курсової підготовки та головного бухгалтера інституту, скріплюємо печаткою інституту та надсилаємо Вам другий примірник контракту на адресу, яку Ви вкажете.

Заздалегіть вибачаємось за цю бюрократичну рутину, але ми є офіційною організацією, тож інакше зареєструвати Вас на курс в дистанційному режимі не можливо.

4. ОПЛАТА.

Оплатити за обраний Вами курс потрібно за 7 днів до початку навчання. Як тільки Ви оплатили, будь ласка, сфотографуйте або відскануйте квитанцію та надішліть її нам на електронну адресу: vkpipsa@gmail.com або в Телеграм , вказавши прізвище та ім’я студента.

УВАГА! Ми не надаємо можливості сплачувати за навчання помісячно. Ви маєте сплатити усю суму одразу або скористатись послугами різних банків України, які надають можливість сплачувати кредитними коштами. Наприклад, деякі з наших студентів, які не мають можливості оплатити усю суму одразу, безкоштовно оформлюють собі кредитну картку «Універсальна» від Приват банку, сплачують усю суму за навчання одразу, а потім поповнюють свою картку по мірі можливості. Більш детально дізнатись про такий варіан оплати Ви можете за посиланням сайт Приват банка або зателефонувавши за безкоштовним номером 3700 (служба підтримки Приват банку)

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, звертайтесь до нас!

Адреса: м.Київ, вул. Політехнічна, 14-б , навчальний корпус № 14, офіс 55

Телефони: 097-502-61-71  073-502-61-71

Соціальні мережі: Telegram   Facebook   Instagram   Linkedin   E-mail: vkpipsa@gmail.com