Перейти до основного вмісту

Для того, щоб зареєструватись на навчання, потрібно виконати наступні кроки:

1. РЕЄСТРАЦІЯ.

Заповнити анкету, вказавши Ваші вподобання до обраного курсу за посиланням: РЕЄСТРАЦІЯ

2. ТЕСТУВАННЯ.

Ми надсилаємо посилання на безкоштовний тест для визначення рівня володіння Вами іноземною мовою. Тест виконується онлайн на персональному комп’ютері або смартфоні. Увага! Тест містить завдання з аудіювання, тож Вам знадобляться навушники або аудіо колонки для відтворення звуку.

3. ОПЛАТА.

Оплатити за обраний Вами курс потрібно за 7 днів до початку навчання. Як тільки Ви оплатили, будь ласка, сфотографуйте або відскануйте квитанцію та надішліть її нам в Телеграм , вказавши прізвище та ім’я студента.

УВАГА! Ми не надаємо можливості сплачувати за навчання помісячно. Ви маєте сплатити усю суму одразу або скористатись послугами різних банків України, які надають можливість сплачувати кредитними коштами. Наприклад, деякі з наших студентів, які не мають можливості оплатити усю суму одразу, безкоштовно оформлюють собі кредитну картку «Універсальна» від Приват банку, сплачують усю суму за навчання одразу, а потім поповнюють свою картку по мірі можливості. Більш детально дізнатись про такий варіан оплати Ви можете за посиланням сайт Приват банка або зателефонувавши за безкоштовним номером 3700 (служба підтримки Приват банку)

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, звертайтесь до нас!

Адреса: 03056 місто Київ, проспект Перемоги, 37 , навчальний корпус № 35

Телефон: 073-502-61-71   097-502-61-71