Перейти до основного вмісту

ПРО НАС

КПІ ім. І. Сікорського

Вас вітає відділ курсової підготовки навчально-наукового комплексу «Інститут Прикладного Системного Аналізу» національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Ви вже, напевно, втомились, поки читали офіційну назву нашого навчального відділу, але це не просто назва! Це велика кількість успішно навчених студентів, які, завдяки своїй сумлінності та майстерності наших викладачів, досягли висот у вивченні іноземної мови та відкрили для себе нові вражаючі перспективи особистісного розвитку. Тепер випускники наших курсів обіймають високі посади, отримують більшу заробітну платню та мають більше цікавих друзів з інших країн. Наші викладачі не лише досконало володіють іноземною мовою, але й як правильно знайти індивідуальний підхід до кожного з учнів. Вони постійно беруть участь в міжнародних науково-практичних конференціях та методичних семінарах, організованих British Council, Oxford University Press, Cambridge University Press, Pearson, DAAD в Україні та закордоном.

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, звертайтесь до нас!

Адреса: м.Київ, проспект Перемоги, 37, навчальний корпус № 35, кімната 213

Телефони: 097-502-61-71  073-502-61-71

Соціальні мережі: Telegram   Facebook   Instagram   Linkedin   E-mail: vkpipsa@gmail.com