Перейти до основного вмісту

СТРУКТУРА КУРСУ

Кожен курс, розроблений нашими викладачами, складається з 4 основних компонентів:

- навчання говорінню (діалогічного та монологічного мовлення);

- навчання аудіюванню (розумінню іноземної мови на слух);

- навчання письму;

- навчання читанню.

Усі ці компоненти вивчаються у розрізі певної граматичної та лексичної теми. Кожне заняття побудоване таким чином, що кожен учень має змогу розвивати усі чотири види мовленнєвої діяльності. Якщо Ви хочете ознайомитись з більш детальною структурою курсу, ми залюбки Вам у цьому допоможемо після Вашого тестування.

МЕТОДИКА

Ми не розповідаємо казки про інноваційні та авторські методики викладання іноземних мов, бо розумна людина завжди розуміє, що, навчаючись за підручником, викладачі одразу використовують ту методику, яка закладена авторами цього навчального видання. Тож, не будемо вводити Вас в оману і одразу розповімо – ми використовуємо наступні методи навчання:

- Комунікативний метод – розвиток навичок говоріння, читання, розуміння на слух та письма. Саме поєднання розвитку усіх цих чотирьох видів мовленнєвої діяльності дає найпродуктивніший результат.

- Метод класичного викладання у поєднанні з інформаційними технологіями  - окрім звичайних практичних занять наші студенти мають змогу самостійно навчатись на розроблених нами програмних комплексах і покращувати свої навички у будь який час.

- Кейс-метод - навчання іноземних мов з використанням рольових ігор та моделюванням ситуацій, найбільш наближених до сучасних реалій життя. Ми навчаємо живій мові.

МАТЕРІАЛИ

Під час занять ми використовуємо лише найновіші підручники видавництва Oxford University Press, Cambridge University Press та автентичні завдання, які є не лише корисними у вивченні іноземної мови, але й цікавими. Кожен навчальний курс містить велику кількість відео та аудіо матеріалів. Також, наші викладачі постійно створюють власні методичні розробки з урахуванням специфіки та рівня Вашого навчального курсу. Ці матеріали Ви будете використовувати як під час практичних занять, так і у будь який час на Вашому мобільному пристрої. Також ми завжди можемо порекомендувати Вам щось почитати або переглянути у вільний час. Для цього у нас є величезна відеотека, аудіотека та бібліотека художньої літератури та наукової літератури.

СЕРТИФІКАТ

Після завершення будь якого курсу, Ви отримуєте офіційний сертифікат, який засвідчує, що Ви дійсно у нас навчались і здобули певний рівень володіння іноземною мовою. Такий сертифікат може стати у нагоді для Вашого підвищення за місцем роботи чи навчання. В сертифікаті зазначається Ваше ім’я, дата початку та завершення курсу, здобутий Вами рівень володіння іноземною мовою, вихідний номер (це важливо, оскільки наші сертифікати є офіційними), кількість годин навчання та печатка. Нижче наведено зразок сертифікату.

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, звертайтесь до нас!

Адреса: м.Київ, вул. Політехнічна, 14-б , навчальний корпус № 14, офіс 55

Телефони: 097-502-61-71  073-502-61-71

Соціальні мережі: Telegram   Facebook   Instagram   Linkedin   E-mail: vkpipsa@gmail.com